Senkronize, üretici, duyarlı grafik ve tasarım alanındaki kalite anlayışımız, üstün tasarım alt yapımız, aralıksız devam eden farklı çizgi anlayışımız ile siz özel müşterilerimiz tarafından tercih edilmeye devam ediyoruz.

Üretici tasarım ekibimiz kurumsal kimlik (logo, kartvizit, antetli kağıt, zarf) tasarımları, reklam kampanyaları ve her türlü baskılı materyali, en iyi baskı kalitesi ile beğeninize sunar.

Çimen Tasarım; katalog, afiş, broşür, web sayfası, e-ticaret çözümleri vs. müşteri odaklı çözüm ortağınız olarak hizmetinizdedir. Ayrıca firmanızı tanıtıcı broşür, afiş, kartvizit, katalog gibi baskılı malzemelerin alternatif grafik taslaklarını da oluşturarak,onayınıza sunmaktayız.

Kurumsal kimlik çalışmalarımız ile firmanızın logo, firma renkleri, yazı karakteri ve bunların kullanım şeklini tespit ederek tüm baskılı materyaliniz ile açık hava reklamlarınız, web çalışmalarınız ve diğer tüm kurumsal gereksinimleriniz arasında bir bütünlük sağlıyor. Ticari alandaki görsel etkinliğinizi artırıyor ve markalaşma sürecinizi hızlandırıp,tanınmanıza, firma prestijinizi korumanızı ve iyileştirmenizi, sizin adınıza kolaylaştırıyoruz.